SMS Kredyt

Dlaczego bank odmówił i kredytu? Czy mam jeszcze szanse na pożyczkę?

Banki coraz częściej negatywnie opiniują składane u nich wnioski kredytowe i w związku z tym również nie może być inna. Jak łatwo się domyśleć, nie poprawia to nastroju osobom, które taki wniosek złożyły. Często są one zaskoczone, gdyż wcześniejsze wnioski były akceptowane bez problemu.

Jednak czasu się zmieniają, a wraz z nimi podejście banków do wnioskodawców. Jeszcze kilka miesięcy temu, dochody jakimi dysponował wnioskodawca, w zupełności wystarczały aby kredyt dostać. Ale dzisiaj, banki podniosły tzw. „zdolność kredytową” i w związku z tym, coraz mniej ludzi ma szanse na kredyt. Poza tym, gdy nawet kredytobiorca spóźni się kilka dni ze spłatą, jest to od razu odnotowywane w Biurze Informacji Kredytowej, która to instytucja przekazuje później te dane bankom. A takich osób banki również nie chcą widzieć wśród swoich kredytowych klientów. Dołóżmy do tego skomplikowane procedury, stosy papierów, które ciężko poprawnie i dokładnie uzupełnić. A w banku wszystko musi się zgadzać – od kreski do kreski. Czasami nawet dobrze zorientowane w finansach osoby mają z tym problem.

Te powody negatywnego rozpatrzenia wniosku, to tylko te najważniejsze, z którymi najczęściej spotykają się wnioskodawcy. Może być ich bowiem znacznie więcej. Ale czy oznacza to, że osoba taka nie pożyczy już nigdzie pieniędzy? Oczywiście, że nie. Można przecież skorzystać z oferty firm parabankowych, które bez problemu obsłużą taką osobę, która w banku otrzymała decyzję odmowną. A to wszystko dlatego, że aby złożyć wniosek, nie potrzeba dostarczać dokumentów o zaświadczeniu, odpada więc problem „zdolności kredytowej”. Parabanki udzielają pożyczek bez BIK, gdyż nie sprawdzają historii kredytowej w tej instytucji. I wreszcie nie ma tutaj skomplikowanych formularzy, które powodują, że często gubimy się i nie wiemy jak je uzupełnić. Należy tylko podać swoje podstawowe dane osobowe i złożyć prosty wniosek, wpisując w nim kwotę, oraz czasu, po którym zwrócimy zadłużenie. Nie ma więc możliwości, aby się gdzieś pomylić.

    SMS Kredyt


    szybka po�yczka