SMS Kredyt

Filarum.pl – pożyczka jedna z lepszych!

Pojawiające się wszędzie firmy pożyczkowe, zachęcają nas do zaciągania chwilówek przez Internet. Firmy kuszą nasz szybkością z jaką pieniądze pojawią się na koncie, uproszczonymi procedurami itp. Większość z nich nie sprawdza nawet rejestrów znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Wobec takiej ilości ofert, klienci często mają spore problemy z wyborem najlepszej dla siebie oferty. Ale trzeba na spokojnie przeanalizować wszystkie opcje i z pewnością każdy znajdzie najlepszą ofertę.

Na pewno wśród liderów firm pożyczkowych, znajdzie się firma Filarum. Proponuje ona chwilówki na 30 dni, w maksymalnej wysokości 2 500 złotych. Każdy nowy klient, może jednak wnioskować o sumę 500 złotych. Co ciekawe, za tą pożyczkę nie musi się nic płacić. Jest to bowiem pożyczka za darmo. Filarum nie nalicza bowiem w tym przypadku odsetek, czy też żadnych prowizji. Wystarczy, że spłacimy zadłużenie w terminie i nie ponosimy żadnych kosztów związanych z pożyczką.

Kolejnym dużym atutem tej firmy jest fakt, że by dostać w niej pożyczkę, nie musimy nigdzie wychodzić. Możemy sobie usiąść wygodnie przed komputerem i na spokojnie wykonywać wszelkie procedury, niezbędne do uzyskania pieniędzy. Są one zresztą bardzo proste i praktycznie każdy może sobie z nimi poradzić. Cały etap składa się z kilku części. W pierwszej, rejestrujemy się w bazie danych firmy. Wystarczy podać dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego i numer rachunku bankowego. Kolejnym etapem jest potwierdzenie naszych danych. Wystarczy, że prześlemy do Filarum 1 grosz z naszego konta i będziemy to mieli za sobą. Następny krok – to złożenie wniosku. Musimy zaznaczyć ile pieniędzy nam potrzeba i po ilu dniach pieniądze oddamy. I to wszystko z naszej strony. Wszystko to zajmuje nam może 15 minut. Teraz do „akcji” wkracza Filarum, gdyż firma ta musi rozpatrzyć nasz wniosek o pożyczkę. Następuje to bardzo szybko i po kilku minutach otrzymamy wiadomość, czy pieniądze zostały nam przyznane. Jeśli tak – od razu wykonywany jest przelew wnioskowanych środków.

 

Brak tagów.
    SMS Kredyt


    szybka po�yczka