SMS Kredyt

Jak zwiększyć zdolność kredytową?

Jak pokazują różnorakie badania rynkowe, dochody Polaków nie rosną zbyt szybko, natomiast wymagania banków odnośnie „zdolności kredytowej” są coraz bardziej wyśrubowane. Dlatego coraz mniej ludzi może zaciągnąć kredyty czy pożyczki. Są jednak sposoby, które sprawią, że będzie się prezentowała o wiele lepiej i będziemy mieli szanse na uzyskanie pieniędzy z banku.

Przede wszystkim, możemy wydłużyć okres spłaty wnioskowanego kredytu. Sprawi to, że rata będzie niższa, więc pozostanie nam więcej środków do życia. Aby nie stracić finansowo na tym zabiegu, możemy płacić po dwie raty w każdym miesiącu, więc zapłacimy mniejszą ilość odsetek. Innym sposobem, jest wybór równych rat do spłaty. Są one niższe od rat malejących, więc nasz domowy budżet i w tym przypadku będzie prezentował się lepiej.

Wiele z nas ma otwarte debety na rachunkach, lub posiada karty kredytowe. Jeżeli z nich nie nie korzystamy, dobrze jest je zamknąć, gdyż nawet gdy nie mamy na nich zadłużenia, bank i tak nalicza je do obliczania zdolności kredytowej, gdyż według niego, możemy w każdej chwili z nich korzystać. Jeżeli w naszej firmie mamy od czasu do czasu wypłacane premie, bonusy itd., możemy znaleźć bank, który będzie te dodatkowe pieniądze uwzględniał i wliczy je do naszych stałych dochodów. To również znacznie poprawi nasze możliwości kredytowania.

Jeżeli pomimo tych zabiegów, w dalszym ciągu zdolność kredytowa jest za niska, szukajmy banku, w którym możemy wziąć kredyt z inną osobą. Występuje ona jako współkredytobiorca i ponosi wszelkie tego konsekwencje. Ale gdy połączymy dochody, nie powinno już być problemu z uzyskaniem gotówki.

Jeszcze jednym sposobem, jest wybór waluty, w której będziemy zaciągać. Czasami, wybierając obcą walutę, nasza rata może być nawet o 20% niższa, więc i zdolność kredytowa będzie wyglądała lepiej.

Jak więc widać, sposobów na poprawienie naszego dochodowego wizerunku w banku jest sporo. Należy tylko wybrać ten najlepszy i cieszyć się uzyskaną gotówką. Ponadto, jeżeli pilnie potrzebujemy pieniądze, zawsze możemy skorzystać z pożyczki sms. Jest to ciekawa opcja dla osób z niską zdolnością kredytową, bądź negatywnym wpisem w BIK czy KRD.

    SMS Kredyt


    szybka po�yczka