SMS Kredyt

Kredyt lub pożyczka z lombardu. Jak to działa?

Wiele osób, które nie posiadają stałych dochodów, lub są one niskie, mają problemy z uzyskaniem kredytu bankowego. Można wręcz powiedzieć, że nie mają szans aby go uzyskać. Czasami mają już kredyty, więc bank z powodu braku zdolności kredytowej, odmawia im kolejnego. A ludzi ci znajdują się akurat w chwilowej potrzebie i potrzebują kilkuset złotych. Co więc mają zrobić? Gdzie się udać?

Jednym ze sposobów na pozyskanie środków finansowych, jest z lombardu/pożyczka prywatna. Jak więc taką pożyczkę można uzyskać? Należy przede wszystkim znaleźć najbliższy . I właśnie do niego należy udać się z czym, co w lombardzie zostawimy, a w zamian za tą rzecz, wypłaci nam pieniądze. Zastawiać możemy prawie wszystko, co ma jakąś wartość. Może to być samochód, telewizor, złoto, znaczki, monety, meble, a nawet cały dom. Można powiedzieć, że zastawimy wszystko, co tylko właściciel lombardu będzie skłonny przyjąć.

Przyjmując zastaw, właściciel lombardu wypłaci nam mniej pieniędzy, niż wynosi wartość przyniesionej rzeczy. A to wszystko dlatego, że gdy nie wykupimy zastawu, później on sprzeda naszą własność, aby zrealizować zyski. Natomiast gdy w określonym terminie przyniesiemy gotówkę, zastaw będzie nam zwrócony.

Lombard nie będzie pytał się czy pracujemy, czy mamy jakiekolwiek dochody, czy mamy kredyty w bankach, oraz czy nie mamy złych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej. Te informacje są zbędne, gdyż ma on zabezpieczenie na pożyczone nam pieniądze, w postaci zastawu, który w nim zostawiliśmy. I jeżeli nie oddamy pożyczonych pieniędzy, to nic nie straci, gdyż sprzeda naszą byłą już własność i zarobi więcej, niż kwota którą nam wypłacił.

Dlatego, gdy chcemy wziąć pożyczkę z lombardu, należy dobrze się zastanowić, czy zdobędziemy pieniądze, aby później zastaw wykupić. W innym przypadku, możemy już naszej własności nie zobaczyć. Aby pożyczyć większą sumę pieniędzy, możemy pytać w różnych lombardach, gdyż nasza przyniesiona rzecz, może być w każdym inaczej wyceniana. A później wybierzmy ten, w którym wypłacają najwięcej.

Czytaj więcej: Na czym polegają pożyczki lombardowe

    SMS Kredyt


    szybka po�yczka