SMS Kredyt

Ranking pożyczek SMS / przez internet

Obecnie na rynku istnieje wiele firm, udzielających szybkich pożyczek przez internet, bądź za pomocą SMS. Obfitość ofert w tym przypadku jest bardzo dobra, jednak w jaki sposób wybrać tą najszybszą, najlepszą i najatrakcyjniejszą? Oczywiście można by było osobiście sprawdzić i przetestować każdą z firm, jednak realistycznie patrząc, było by to najzwyczajniej szalone i całkowicie nieopłacalne. My – jako portal śledzący każdy krok na rynku pożyczkowym, możemy przy okazji podzielić się naszymi spostrzeżeniami, czy subiektywnymi opiniami użytkowników naszych portali. Poniżej podajemy ranking tych, które naszym zdaniem mają najciekawszą ofertę i każdy powinien zapoznać się z ich ofertą.

Vivus.pl, to część międzynarodowej firmy finansowej, która od kilku lat specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. Maksymalnie można pożyczyć do 2 000 złotych na okres 15 lub 30 dni. Jeśli jednak chcemy przedłużyć ten okres, firma nie robi z tym problemu. Jest to błyskawiczna udzielana z reguły nawet w ciągu 15 minut! Całą operację można przeprowadzić w zaciszu swojego domu, gdyż nie musimy udawać się do siedziby firmy aby złożyć wniosek. Wystarczy nam do tego dostęp do sieci internetowej oraz aktywny telefon komórkowy. Pieniądze szybko trafiają na nasze konto bankowe i również przez to konto dokonuje się spłaty zadłużenia.

Gdy nie mamy czasu na wystawanie w bankowych kolejkach, na dostarczanie kolejnej porcji dokumentów, a w szybki sposób potrzebujemy zdobyć pieniądze, powinniśmy skorzystać z usług firmy SohoCredit. Oferuje ona wszystkim chętnym krótkoterminowe , które można zaciągnąć nie wychodząc z domu. Z pomocą Internetu, rejestrujemy się w bazie danych firmy, weryfikujemy swoje dane osobowe i składamy wniosek o pożyczkę. Wszystko bez zbędnych formalności i dokumentów.Warto sprawdzić opinie o tej firmie wpisując „SohoCredit opinie


Może Cię zainteresować: Pożyczki bez BIK – ranking

    SMS Kredyt


    szybka po�yczka